معتبر برنده کنتاکی دربی؛ بافرت Notches پیروزی 6

LOUIS, Ky.—Bob Baffert endured the lowest of lows and highest of highs within minutes in the Kentucky Derby. ا

توسط PARINEWS در 16 شهریور 1399

LOUIS, Ky.—Bob Baffert endured the lowest of lows and highest of highs within minutes in the Kentucky Derby.

او قبل از اینکه اسب ها پادوک را ترک کنند پس از اینکه هزار کلمه پرورش یافت و در کنار آن افتاد، دچار بی صلاحیتی شد و دستیار مربی بافرت را مجروح کرد. آن احساس به سرعت با پیروزی جلو در حال اجرا معتبر جایگزین شد که به بافرت رکورد بستن ششمین برد دربی را داد.

سپس بافرت خود را دوباره پیدا کرد، به معنای واقعی کلمه، گرفتن به چمن توسط معتبر skittish در دایره برنده زده است.

گفت: این دیوانه ترین سالی است که تا به حال بوده است.

معتبر لگد دور از تیز مورد علاقه سنگین قانون در کشش در روز شنبه، برنده دربی 146 با طول 1 1/4 بدون جمعیت معمول 150،000 در دست در چرچیل داون برای اولین بار به دلیل همه گیر کروناویروس. کلت خلیج در ساعت ۲:۰۰٫۶۱ زیر نظر جان ولازکز ۱ ۱/۴ مایل دوید که سومین دربی خود را به دست آورد.

بافرت گفت: «من چند سواری بزرگ دربی داشته ام، اما کاری که آن مرد انجام داد.» بافرت به سمت ولازکز که از نظر اجتماعی در حلقه برنده اینفیلد فاصله داشت، فاصله گرفت. "جاني وي" بهش يه سواري باورنکردني داد"

Bob Baffert holds the trophyBob Baffert holds the trophy مربی باب Baffert دارای جایزه پس از جان Velazquez (L) سوار معتبر به پیروزی در 146th در حال اجرا از دربی کنتاکی در چرچیل Downs، در لوییویل، Ky.، در سپتامبر 5، 2020. (جف روبرسون / AP عکس)

بافرت بن جونز (۵۲–۱۹۳۸) را برای بیشترین برد توسط یک مربی گره داد. پیروزی های دیگر او در سال های ۱۹۹۷، ۱۹۹۸، ۲۰۰۲، ۲۰۱۵ با برنده نهایی تریپل کراون توجیه و ۲۰۱۸ به دست آمد.

جک نولتون از ساکاتوگا پایدار، صاحب تیز قانون می گوید: «باب، او لمس جادویی دارد.» «او این اسب را در زمان مناسب آماده کرده بود و ما را کتک زد. امیدوارم چند تا عکس دیگر به او بزنیم و میز را روی او روشن کنیم.»

فرستاده خاموش در 3-5 به عنوان بزرگترین دربی مورد علاقه در 31 سال و بخشی از یک میدان کوچکتر از حد معمول، Tiz قانون را به چهارم حل و فصل در حالی که معتبر اجرا بدون مخالفت در مقابل. با یک چهارم مایل برای رفتن، Tiz قانون در کنار معتبر کشیده و این دو ضربه بالای کشش با هم.

در زمان مانی فرانکو، تیز قانون برای مدت کوتاهی سر خود را در مقابل ضربه تنها به مبارزه معتبر حق بازگشت و تحریک روشن از برنده بلمونت، که در 4 برای 4 در سال جاری آمد.

"بله! بله! بافرت در پادوک فریاد زد و در آنجا روی صفحه ویدئو تماشا کرد.

Authentic (18) crosses the finish lineAuthentic (18) crosses the finish line Jockey John Velazquez riding Authentic (18) crosses the finish line جلوتر از Jockey Manny Franco riding Tiz the Law to win the 146th running of the Kentucky Derby at Churchill Downs, in Louise, Ky., on Sept. 5, 2020. (جف روبرسون / AP عکس)

هزار کلمه در پادوک عمل کرد، پرورش یافت و کمی قبل از زمان سقوط کرد. بافرت گفت دستیارش جیم بارنز بازوی خود را شکست و سعی کرد زین را روی کلت ناآشنا به دست بیاید. به گفته دامپزشک تماس گرفته شده، هزار کلمه مجروح نشد.

در دایره برنده، روبان های بلند آویزان کردن گارلند گل سرخ مدام به پای عقبی معتبر ضربه می زد و او را آشفته می کرد و به نوبه خود مربی با موهای سفید را به زمین می زد.

"او در اطراف چرخش و او مانند یک توپ بولینگ بود. او فقط همه ما را در اطراف چرخید." بافرت گفت. "دوره چمن در اینجا بسیار نرم است، بنابراین آن را خیلی بد نبود. احتمالا ً وقتی به زمین برخورد کردم از هر چیزی خجالت می کشیدم.»

Trainer Bob Baffert attempts to get out of the wayTrainer Bob Baffert attempts to get out of the way مربی باب Baffert تلاش برای خارج شدن از راه به عنوان سوارکار جان Velazquez تلاش می کند برای کنترل معتبر در دایره برندگان پس از پیروزی در 146 در حال اجرا از دربی کنتاکی در چرچیل داون، در لوییویل، Ky.، در سپتامبر 5، 2020. (جف روبرسون / AP عکس)

اين جور سال ها براي بافرت بوده مربی تالار مشاهیر با امیدوار کننده 3 ساله ها در اوایل لود شد. سپس نادال صدمه دید و باید بازنشسته می شد و شارلاتان با مصدومیت جزئی به قفسه رفت. معتبر مسائلی داشت، بنابراین بافرت به او یک استراحت طولانی داد.

در این بین شارلاتان و یکی دیگر از اسب های بافرت آزمایش های مثبت مواد مخدر در آرکانزاس داشتند. بافرت در حال تجدید نظر در نتیجه تعلیق 15 روزه خود است. مربی سوگواری مرگ Arrogate، رهبر درآمد تمام وقت آمریکای شمالی، تابستان امسال.

بافرت، صدایش می گوید: «سال رولر کوستر بوده است، اما خوشبختانه این عشق اسب هاست که مرا ادامه می دهد.» او می گوید: «آنها بهترین درمانی هستند که یک انسان می تواند داشته باشد. دوست دارم دور و بر آنها باشم.»

John Velazquez celebratesJohn Velazquez celebrates جان ولازکز پس از سوار شدن معتبر به پیروزی در صد و چهاردهمین دویدن دربی کنتاکی در چرچیل داونز، در لوییویل، کی، در ۵ سپتامبر ۲۰۲۰ جشن می گیرد. (جف روبرسون / AP عکس)

بافرت به ویژه از کمک به رساندن یک پیروزی دربی برای اولین بار به بی وین هیوز خوشحال شد. هیوز، بنیان گذار ۸۶ ساله ذخیره سازی عمومی، به عنوان مزرعه Spendthrift مسابقه می دهد و مالک مشترک هزار کلمه است. همچنین بخشی از مالکیت معتبر MyRaceHorse Stable است که ۴۶۰۰ شرکت کننده آن شامل پارچ لس آنجلس داجرز واکر بوهلر و اسکی باز سابق المپیک بود میلر است. آن ها هر کدام حدود ۲۰۶ دلار برای یک سهم پرداخت کردند.

معتبر پرداخت $18.80, $6 و $5 در 8-1 شانس. تیز قانون ۳٫۴۰ دلار و ۳٫۲۰ دلار بازگشت. آقای بیگ نیوز دو طول دیگر در سوم بود و ۱۶٫۸۰ دلار پرداخت کرد تا در ۴۶-۱ نشان دهد.

دستمزد از تمام منابع در دربی 79.4 میلیون دلار بود، در مقایسه با 165.5 میلیون دلار در مسابقه سال گذشته است. مقامات چرچیل داونز این کاهش را به عدم وجود دستمزد در مسیر، کمتر از یک میدان کامل از ۲۰ اسب در مسابقه و تیز قانون مورد علاقه ممنوع نسبت داد.

Tiz قانون در حال حاضر برنده بلمونت شده بود، kickoff به تاج سه گانه دوباره پیکربندی شده است که در ماه ژوئن در فاصله کوتاه تر اجرا شد. او این را با یک برد آسان در تراورز دنبال کرد و خود را به عنوان اسب غالبی که به دربی می رفت، راه اندازی کرد.

اما Velazquez hustled معتبر از دور خارج و به سرب. Tiz قانون در زمان تا نه چندان عقب تر، موقعیت خود را به دست کشیدن در سبک معمول خود را. اما اون نميتونست از اصيل رد بشه

Authentic heads to the finish lineAuthentic heads to the finish line Jockey John Velazquez riding Authentic heads to the finish line to win the 146th running of the Kentucky Derby at Churchill Downs, in Louise, Ky., on Sept. 5, 2020. (Darron Cummings /AP Photo)

نولتون می گوید: «تیز تمام سال توانسته از اسب ها عبور کند و امروز به یکی دوید که نمی توانست از آن عبور کند.» "Credit Authentic. او از بیرون دور آمد و موفق شد به پیشتاز شود و فقط یک مسابقه بزرگ را اداره کرد. از طرف ما شرم آور نیست.»

پس از دستورالعمل های بافرت، Velazquez با استفاده از شلاق چپ دست در کشش برای نگه داشتن ذهن اسکی معتبر در کسب و کار. کلت وقتي فرار ميکنه به پلاگین گوش احتياج داره

بافرت گفت: «او کمی پروازی است.» "اون يه اسب ملايمه، ولي يه کم بلند بلنده"

بدون مد روز لباس پوشیدن طرفداران sipping juleps نعناع و انتظار در صف در پنجره های شرط بندی، این دربی بر خلاف هر دیگر بود.

سوارکار chirping در اسب خود و شلاق قابل توجه گوشت در درایو کشش—صداها به طور معمول توسط طرفداران raucous غرق—پژواک در سراسر swath از صندلی های خالی در زیر مارپیچ دوقلو. بوگلر استیو بوتلمن به جای گروه راهپیمایی دانشگاه غایب لوییویل نقش «خانه قدیمی کنتاکی من» را بازی کرد.

میدان ۱۵ اسب کوچکترین رشته از سال ۱۹۹۸ بود.

افتخار A. P. چهارم شد، و به دنبال آن ماکس پلیر، طوفان دادگاه، قابل اجرا، ترافیک نیویورک، جزیره نکر، عمده فدرال، تنها Volante، برداشت برنده، حرکت پول، نرخ دلبستگی و خم جنوبی.

توسط بث هریس

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن