مرد متهم به قتل در حالی که در سه اوراق قرضه بزهکاری می شود باند دوباره : پلیس

گزارش شده است که یک مرد هیوستون متهم به قتل در حالی که در سه پیوند بزهکاری خارج شده بود، دوباره پیوند داده شد.

توسط PARINEWS در 16 شهریور 1399

گزارش شده است که یک مرد هیوستون متهم به قتل در حالی که در سه پیوند بزهکاری خارج شده بود، دوباره پیوند داده شد.

مقامات به فاکس۲۶ در هیوستون گفتند ورنون منیف ۲۴ ساله از سال ۲۰۱۳ به شش جنایت از جمله حمله شدید با سلاح مرگبار محکوم شده است. به گفته مقامات، منیف در سال ۲۰۱۹ به فعالیت مجرمانه سازمان یافته و مجرم در اختیار داشتن سلاح متهم شد و به او پیوند و پیوند سومی برای سرقت اعطا شد.

شهر هیوستون در ماه ژوئن گفت مقامات منیف را متهم کردند که گفته می شود گای آنتونی اوون آلن ۲۹ ساله را در ماه آوریل به قتل رسانیده است.

به گزارش وب گاه شهر هیوستون، «همان طور که آلن با این فرد صحبت می کرد، دو مظنون با شلیک گلوله به آن ها نزدیک شدند و آن ها را مجبور به روی زمین کردند. اعتقاد بر این است که مبارزه ای در پی داشت و آلن یک بار تیر باران شد. امدادگران آلن را به بیمارستان عمومی بن تاوب منتقل کردند و در آنجا متوفی اعلام شد.»

اندی کاهان با متوقف کننده های جرم اداره پلیس هیوستون می گوید: «واقعیت غم انگیز این است که منیف باید قبل از اینکه حتی بتواند مرتکب قتل شود، زندانی می شد.»

کاهان هنگامی که از پیوند محروم شد، گفت: «بالاخره دادگاه دیگر نگفت، آقای منیف. هر دفعه که بهت اجازه ميديم با هم رابطه داشته باشي مدام متخلف ميشي و بدتر و بدتر ميشه و چيزي بدتر از قتل وجود نداره

اما به گفته کاهان، به تازگی توسط قاضی دادگاه ناحیه جنایی ۲۰۹ برایان وارن به او پیوند داده شده است.

کاهان می گوید: «چیزی که روی زمین باعث می شود فکر کنید او بر اساس سابقه اش به هر قوانینی از جامعه پایبند خواهد بود.» "تو بايد توهم داشته باشي که اينطوري فکر کني"

قاضی بيانيه ای در مورد اينکه چرا به منيفی آزادی داده شد، منتشر نشده است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب