مزایای مطالعه کتاب صوتی

در حاشیه کنفرانس کتاب صوتی مطبوعاتی حسین افشاری ، استاندار همدان با اصحاب رسانه ، ضمن اعلام اینکه هر شب کتاب م

توسط PARINEWS در 2 مهر 1399
در حاشیه کنفرانس کتاب صوتی مطبوعاتی حسین افشاری ، استاندار همدان با اصحاب رسانه ، ضمن اعلام اینکه هر شب کتاب می خواند ، به خبرنگاران گفت: "اهمیت مطالعه از هیچکس پوشیده نیست ، اما تأکید می کنم که باید روی کتاب تمرکز کنید. وی افزود: پوشش اخبار و اخبار کتاب صوتی می تواند اطلاعات انسانی را به صورت موردی افزایش دهد اما بدون مطالعه کتاب ، این اطلاعات سطحی است. فقط با خواندن یک کتاب می توان دانش عمیقی کسب کرد.

کتاب صوتی کودکان

حسین افشاری با اشاره به اینکه سلیقه نسل جدید گاهی هفتگی تغییر می کند کتاب صوتی کودکان، به خبرنگاران گفت: "لطفا با همسالان خود در ارتباط باشید و از نیازها و افکار آنها مطلع باشید کتاب صوتی، زیرا اگر چنین ارتباطی نباشد کتاب صوتی کودکان، خبری منتشر می شود که انجمن انجام نمی دهد کتاب صوتی کودکان دوست دارد.

دانلود کتاب صوتی کم حجم

فرماندار شهرستان همدان ادامه داد دانلود کتاب صوتی کم حجم: معرفت شناسی ها و کتاب صوتی تحولات بزرگی در حال شکل گیری است که ما معمولاً از آنها اطلاع نداریم. دانلود کتاب صوتی کم حجم در زمینه معرفت شناسی ، تغییرات زیادی در زیر پوست دانلود کتاب صوتی کم حجم جامعه امروز در حال وقوع است. سپس فرمود: من كتابى ارائه خواهم كرد كه توصيه مى كنم حتماً آن را بخوانيد؛ اما قبل از خواندن آن ، اگر در موضوعات آن شک دارید ، بروید و از کارشناسان بپرسید و ابهامات را برطرف کنید. پاسخ های کتاب صوتی استفان هاوکینگ به سوالات اساسی کتابی است که دانلود کتاب صوتی کم حجم باید بخوانید و قبل از رفتن باید مطالعه مقدماتی انجام دهید.

دانلود کتاب صوتی روانشناسی

افشاری گفت: این کتاب دانلود کتاب صوتی روانشناسی درباره مباحث معرفتی است. نویسنده اثر یکی از کتاب صوتی مشهورترین شخصیت های قرن های اخیر جهان است. اگر دانلود کتاب صوتی روانشناسی انیشتین را روی ترازو قرار دهید ، استیون هاوکینگ چندین برابر بلندتر از انیشتین است و دانلود کتاب صوتی روانشناسی نسل های آینده به فکر او می افتند. وی افزود: این کتاب به مباحث معرفتی می پردازد. دانلود کتاب صوتی روانشناسی نهادهای معرفتی باید کتاب صوتی خیلی زود وارد آن شوند ، در غیر این صورت چند سال دیگر خواهیم فهمید که جهان بینی ما آسیب جدی دیده است. لینک سایت
آخرین مطالب