Asus' ROG Zephyrus G14 در حال حاضر در دسترس با یک صفحه نمایش LED بر روی درب آن

Asus ROG Zephyrus G14 در حال حاضر می تواند پیکربندی شده با LED دات ماتریس نمایش در درب آن با یک مدل جدید هزینه

توسط PARINEWS در 9 تیر 1399

Asus ROG Zephyrus G14 در حال حاضر می تواند پیکربندی شده با LED دات ماتریس نمایش در درب آن با یک مدل جدید هزینه $1,999.99 Asus امروز اعلام کرد. این "انیمیشن ماتریکس" نمایش متشکل از 1,215 Mini-Led است که پشتیبانی از 256 سطح از روشنایی و می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای نشان دادن هر چیزی از این زمان به موسیقی visualizers, GIFs, و یا یک لوگوی متحرک از مورد علاقه خود را در فن آوری های وب سایت (بالا را ببینید).

فراتر از آن چشم نواز بیرونی Zephyrus G14 مشخصات عالی هستند. Asus می گوید آن را مجهز به یک AMD Ryzen 9 4900HS CPU و یک کارت گرافیک Nvidia GeForce RTX 2060 GPU. وجود دارد 16GB RAM و یک 1TB NVMEe M. 2 SSD. هنگامی که ما بررسی $1,449 نسخه از لپ تاپ (بدون دات ماتریس درب صفحه نمایش متاسفانه) ما در بر داشت که کسانی که مشخصات ارائه شده بسیار عالی عملکرد بازی و ما هم فقط یک بسیار محترم و هشت ساعت و 50 دقیقه عمر باتری در تست ما — هر چند که مشخص نیست چه تاثیر فوق العاده دات ماتریس نمایش می تواند در اینجا.

این عملکرد باعث می شود G14 عالی لپ تاپ برای مصرف محتوا و بازی, اما شما ممکن است بخواهید به نگاه در جاهای دیگر اگر شما نیاز به یک لپ تاپ برای استفاده از دفتر. چرا که در حالی که آن 14 اینچ صفحه نمایش محترم p 1440 آن را نیز یک نسبت تصویر 16:9 است که کمی چمباتمه زدن برای بهره وری وظایف. نیز وجود دارد ساخته شده است در وب کم, که محدودیت توانایی خود را برای کنفرانس ویدئویی بر روی بروید.

Asus می گوید آن ROG Zephyrus G14 در دسترس است در حال حاضر با انیمیشن ماتریکس LED صفحه نمایش در رنگ سفید یا خاکستری از ما خرده فروشان. در زمان نوشتن رسمی Asus فروشگاه لیست هر دو مدل به عنوان "به زودی" اما نباید آن را طولانی قبل از آن تغییرات.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن