سانتی متر هدایت مقامات برای پر کردن خالی Pourakarmika پست در بدن محلی

Regularise خدمات بیش از 40,000 مدنی کارگران می گوید Pourakarmika Sangha دولت رئیس جمهور بنگلور: وزیر B. S. Yed

توسط PARINEWS در 18 خرداد 1399

Regularise خدمات بیش از 40,000 مدنی کارگران می گوید Pourakarmika Sangha دولت رئیس جمهور

بنگلور: وزیر B. S. Yediyurappa روز جمعه به کارگردانی مقامات برای پر کردن Pourakarmika پست دروغ خالی در همه شهری محلی بدن (ULBs) از دولت است.

صحبت در جلسه بررسی پیشرفت توسعه شهری بخش در دفتر خانه خود را 'Krishnaa' در اینجا Yediyurappa خواسته مقامات به ارائه پیشنهاد برای پر کردن Pourakarmika نوشته شده است که دروغ گفتن و خالی به دلایل مانند بازنشستگی یا مرگ به طور منظم Pourakarmikas و مانند دیگران است.

اشاره به این که آن را حیاتی برای تعیین Pourakarmikas در بدن محلی برای حفظ بهداشت و پاکیزگی در شهرستانها و شهرهای کوچک به کارگردانی مقامات به انتشار تومان. 209 کرور زیر مرکزی-بودجه AMRUT طرح آن را به عنوان کمک خواهد کرد که دولت به دنبال این مرکز را به اشتراک بگذارید.

با تاکید بر نیاز برای حصول اطمینان از این است که هیچ آب آشامیدنی مشکلات در مناطق شهری CM گفت که در مجموع از Rs .47.24 کرور در دسترس است با معاون کمیسیون (DCs) برای پرداختن به نوشیدن مسائل آب و آب عرضه شد در 12 شهرستانها در سراسر کشور در خصوصی تانکر تا پایان ماه آوریل است.

طولانی-انتظار تقاضا برآورده نشده توسط سانتی متر

در ضمن کارناتاکا دولت Pourakarmika Sangha دولت رئیس جمهور S. Narayana که همچنین یک شهردار سابق Mysuru گفت که سانتی متر اعلام نشده است کمک زیادی برای Pourakarmikas به عنوان Sangha شده است خواستار regularisation از خدمات هزاران نفر از برون سپاری Pourakarmikas در دولت است.

صحبت به 'ستاره میسور' دیروز Narayana گفت که وزیر Yediyurappa کارگردانی کرده است مقامات را پر کنید تا فقط پست های خالی. اما طولانی - انتظار تقاضا از regularisation از خدمات Pourakarmikas روبرو شده است و سانتی متر جهت به سختی به نفع یک درصد از مدنی کارگران است.

یادآوری سانتی متر است که به عنوان رهبر مخالفان زودتر او قول داده بود برای تحقق مطالبات مدنی کارگران در عرض 24 ساعت از به قدرت رسیدن او خواست سانتی متر به regularise خدمات بیش از 40,000 Pourakarmikas خدمت در ULBs در سراسر کشور از جمله 1,200 در Mysuru شهرستان شرکت (MCC).

حفظ که استخدام خالی Pourakarmika نوشته های یک روال تمرین است و هیچ چیز جدیدی در آن او از دولت خواست برای تحقق دیگر در انتظار مطالبات مدنی کارگران و در نتیجه آمدن به نجات خود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن