Govt. به راه اندازی 'باز بیمارستان' اگر تاج موارد سرعت در حال افزایش: وزیر بهداشت

نیلنگا: نگرانی بیش از افزایش COVID-19 موارد در دولت وزیر بهداشت B. Sriramulu گفت که دولت در حال برنامه ریزی بر

توسط PARINEWS در 5 خرداد 1399

نیلنگا: نگرانی بیش از افزایش COVID-19 موارد در دولت وزیر بهداشت B. Sriramulu گفت که دولت در حال برنامه ریزی برای راه اندازی 'باز بیمارستان' از آنجا که نشانه ای از یک جهش سریع مرگبار آنفلوآنزای مرغی در ماه های ژوئن و ژوئیه.

صحبت به presspersons در Molakalmuru در منطقه که مربوط به حوزه های او نشان دهنده در مجمع Sriramulu گفت که این بیمارستان راه اندازی خواهد شد در فضاهای باز مانند استادیوم ها و سالن به طور موقت.

اشاره به این که این نوع بیمارستان ها در حال حاضر در وجود در شدت تحت تاثیر کشورهای غربی گفت که تنها این افراد با COVID-19 علائم خواهد شد مورد بررسی و درمان در این بیمارستان است.

حفظ که باز بیمارستان کمک در غربالگری تعداد زیادی از مردم او گفت که تصمیم در این زمینه گرفته خواهد شد توسط دولت تشکیل COVID-19 نیروی کار این کمیته است.

وزیر گفت که در زمینه ترس از COVID-19 گسترش به مناطق روستایی اقدامات مناسب گرفته شده برای جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر.

پاسخ به یک پرس و جو Sriramulu گفت که تصمیم گیری در پایان تفاوت دستمزد بین علاج بضد و آیورودا پزشکان گرفته خواهد شد در روز سه شنبه.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن