بشنوید آنچه که ما در مورد سخت افزار سطح اواز یا موسیقی دو نفره گفت : تا کنون

این هفته The Vergeدر قسمت جمعه آستانه از Vergecast ، Wired نویسنده ارشد و ورج آلوم لورن گود متوقف می شود توسط

توسط PARINEWS در 7 شهریور 1399

این هفته The Vergeدر قسمت جمعه آستانه از Vergecast ، Wired نویسنده ارشد و ورج آلوم لورن گود متوقف می شود توسط به بحث Verge در مورد پادکست جدید خود را دریافت Wired و باقی می ماند به بحث فن آوری و اسباب بازی با همکاران آستانه خود نیلای پاتل و دیتر بوهن.

در این قسمت، ما یک گام نزدیک تر به بررسی مایکروسافت طولانی مدت در انتظار سطح اواز یا موسیقی دو نفره.

حدود 29 دقیقه به نشان می دهد، دیتر نشان می دهد که او دست خود را بر روی گوشی های هوشمند صفحه نمایش دوگانه مایکروسافت کردم، اما تنها می تواند در ویژگی های دستگاه با صفحه نمایش خاموش صحبت می کنند - بنابراین سخت افزار تنها - تا انتشار رسمی محصول.

دیتر در مورد چگونگی احساس محصول در دست، دوام و کیفیت بدن شیشه ای، مزایا و معایب طراحی تاشو، و دیگر برداشت های اولیه از عامل فرم بحث می کند.

اگر چه من این مقاله در اطراف آن بخش خاص متمرکز شده بود ، بسیار بیشتر مورد بحث در این قسمت وجود دارد -- مانند آمازون عجیب و غریب ردیاب تناسب اندام جدید ، به روز رسانی مهم در برنامه های ایالات متحده TikTok ، و کیسه گرفتن بیشتر تجربی طراحی گوشی های هوشمند -- بنابراین گوش دادن از طریق تمام نشان می دهد آن را بشنود همه.

اگر شما در بحث های گذشته ما در مورد اواز یا موسیقی دو نفره سطح علاقه مند, گوش دادن به مکالمه ما با مدیر ارشد محصول مایکروسافت Panos Panay در روز او اعلام کرد محصول در سال گذشته.

در اینجا بزرگترین داستان های این هفته در آستانه:tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن