چگونه من میزبانی اولین خیریه جریان و چگونه شما می توانید یک میزبان بیش از حد

تبریک! جهان در حال سقوط است از هم جدا (یا حداقل احساس می کند مانند آن را در حال سقوط از هم جدا) و شما تصمیم به

توسط PARINEWS در 12 تیر 1399

تبریک! جهان در حال سقوط است از هم جدا (یا حداقل احساس می کند مانند آن را در حال سقوط از هم جدا) و شما تصمیم به انجام کاری درباره آن. که ستوده می خواهیم. اینجا جایی است که من به شما بگویم که شما هم تصمیم به انجام کاری بسیار سخت است. میزبانی یک موسسه خیریه جریان (در حرکت یا کشش ناگهانی, یوتیوب, و یا بر روی هر پلت فرم های دیگر) است که بسیار سخت تر از میزبانی به طور منظم جریان زندگی می کنند عمدتا به دلیل خیریه جریان شامل بیشتر قطعات متحرک — وجود دارد, موسسه خیریه, اهدا, جریان مهمانان و بدیهی است که هر چیز دیگری شما انجام می دهند را تجربه ویژه برای بینندگان خود را.

و از آن خواهد شد! بیشتر از هر چیزی خیریه جریان هستند در مورد به اشتراک گذاری لحظه ای با افرادی که در تنظیم. شما غرق خواهد شد و آن را بسیار با شکوه خواهد بود. دیگر چیز زیبا در مورد خیریه جریان این است که آنها عفونی; پارسه خواهم به تماشای اعداد بروید تا مطمئن, اما مسری بخش احساس از اقدام جمعی از ایجاد چیزی با هم.

و هر کسی می تواند آن را انجام دهد! "آن را نمی باید فوق العاده در عمق آن را ندارد که تمام زنگ ها و سوت می گوید:" Kienna شاو کانادا میز roleplaying بازی خالق و دیرین خیریه جریان تولید. "راستش شما فقط می تواند با راه اندازی چند چت دستورات راه اندازی دقیقا چگونه اهدای تدارکات در حال رفتن به رفتن و سپس جریان فقط به عنوان شما به طور معمول خواهد بود."

با که گفت, در اینجا برخی از چیزهایی که فکر می کنم در مورد زمانی که شما در حال برنامه ریزی خود را خیریه جریان.

برخی از چیزهایی که در نظر بگیرید

اول منظور از کسب و کار باید آشکار: این زمانی است که شما انتخاب می کنید یک موسسه خیریه برای حمایت از. این مهم ترین بخش از موسسه خیریه خود را جریان به دلیل این است که شخصی خود را در حمایت از این علت خاص و یا سازمان کار می کنند. این مهم به روشنی در مورد که در آن شما در حال هدایت پول مردم و آنچه که باور دارید. به عنوان یک پرچم در حال اهتزاز شما باید قادر به بحث در مورد که cogently در جریان است.

و سپس شما در حال رفتن به نیاز به کشف کردن آنچه شما می خواهید جریان خود را به مانند نگاه کنید. اگر شما تازه به این ژانر پیشنهاد می کنم تماشای یک تعداد کمی از مردم می خواهم که در اجرای موفق خیریه جریان در حال حاضر به گرفتن یک ایده از آنچه یک به پایان رسید جریان به نظر می رسد. به یاد داشته باشید برای تنظیم اهداف واقع بینانه. نمی گویند هدف خود را $10,000 اگر شما خودتان را آماده برای اهدای $10,000 به علت خود — هیچ کس که آهنگ در این است که همیشه نیاز به کمک مالی.

مردم بیشتر به شما شامل پیچیده تر از این چیزهایی که تمایل به دریافت حداقل از نظر تولید. شما باید هدف به چیزی به عنوان جلا آن را به عنوان احتمالا می تواند در حالی که همچنین درک آنچه که شما در حال انجام است که در واقع فقط تولید زنده تلویزیونی. که است که می گویند: آن را سخت و چیزهایی که احتمالا به اشتباه زمانی که شما زندگی می کنند.

هنگامی که شما کردم دامنه جریان خود را نمیفهمد آن زمان به واقع شروع کار است.

کمک های مالی

سه راه وجود دارد برای جمع آوری کمک های مالی و همه آنها بستگی به خیریه شما انتخاب کرده اید به جمع آوری پول برای. بسیاری از موسسات خیریه و سازمان های غیر انتفاعی نیست راه اندازی و در عین حال به انجام نظیر به نظیر جمع آوری کمک های مردمی برای دلایل مختلف — برخی از, به عنوان مثال به جای تکیه بر تکرار کمک های مالی و دیگران فقط آگاه نیست که کشش و دیگر زنده جریان سایت می تواند یک منبع قابل اعتماد از درآمد. به هر صورت این مهم به شکل همه این را از قبل به دلیل آن را به تحت تاثیر قرار راه شما جمع آوری کمک های مالی.

Plug 'n' بازی

ساده ترین راه برای ارسال کمک های مالی از بینندگان خود را به یک موسسه خیریه است که از طریق Tiltify یک موسسه خیریه پورتال است که ادغام به طور مستقیم خود را با حرکت یا کشش ناگهانی کانال. آن را اساسا plug 'n' بازی: شما انتخاب می کنید خود را, موسسه خیریه, شما با پر کردن برخی از جزئیات و شما در واقع آماده برای رفتن.

شما باید به کمانچه با برخی از تنظیمات خود را در جریان نرم افزار برای دریافت پوشش به نشان می دهد تا در جریان است اما تا کنون ساده ترین راه برای جمع آوری پول برای سازمان است. شما می توانید ایجاد نقاط عطف و انگیزه به طور مستقیم از Tiltify داشبورد و سفارشی خدمات را پوشش نمی باشد دشوار است.

Tiltify می کند, اما, نگاهی به 5 درصد کاهش هر چه پول شما را بالا ببرد و نه هر موسسه خیریه دارای یک حساب کاربری با سایت. Streamlabs دارای ویژگی های مشابه بیش از حد, اگر آن را منحصر به فرد به Streamlabs' نرم افزار. و در حالی که Streamlabs ندارد را با یک برش از پول شما در حال بالا بردن آن نیست امضا شده تا بسیاری از سازمان های خیریه است.

جمع آوری رسید

راه دوم برای اهدای بینندگان خود را با پول است که کمتر با لينک مستقيم, اگر چه آن را با این نسخهها کار با هر یک موسسه خیریه و غیر انتفاعی: شما می توانید بینندگان خود را به طور مستقیم کمک به یک موسسه خیریه و پس از آن بررسی خود رسید.

آن را کمی بیشتر کار خود پایان — کسی که نه streamer به تایید رسید و به روز رسانی اهداف ، — اما 100 درصد از هر کمک مالی می رود به طور مستقیم به سازمان شما حمایت می کنند. بینندگان را در پست تصاویری از کمک های مالی خود را در یک محل تعیین شده (به عنوان مثال اختلاف) و سپس شخص دیگری حاصل خواهد شد کمک مالی به نظر می رسد حلال و به روز رسانی نوار پیشرفت. (بله, وجود دارد بالقوه برای مردم به کمک های مالی. اگر شما به خودتان پیدا کنید faking کمک های مالی به یک موسسه خیریه لطفا یک نگاه سخت در زندگی خود را.)

جیب خود را

راه سوم برای جمع آوری کمک های مالی برای مردم به طور مستقیم کمک به شما پس از آن شما و سپس پرداخت وجه را به یک موسسه خیریه خود را. اگر آن را قابل دوام آن را خطرناکترین گزینه: شما باید هر دو پاسخگو به بینندگان خود و پاسخگو در مالیات خود را — به دلیل, به منظور خدمات درآمد داخلی که پول شما در حال بالا بردن خیریه درآمد است. نمی شود یک کلاهبردار.

وجود دارد, البته, دیگر, hackier راه برای اجرای یک موسسه خیریه جریان. برای مثال, شما می توانید راه اندازی یک صفحه جمع آوری اعانه در GiveLively (افشای: من شریک زندگی کنونی با این نسخهها کار در اینجا) و یا شاید حتی نگاه به در حال اجرا یک GoFundMe یا GiveButter. این روش واقعا مهم نیست — این جریان می کند. برای اولین خیریه جریان من استفاده کردم GiveLively به راه اندازی یک صفحه جمع آوری اعانه برای وثیقه پروژه; آن را کاملا مشغول به کار. ما مطرح شده برخی از پول اهدا مقداری پول بود و هم خوب آن را انجام می دهند.

بهترین شیوه

هر موسسه خیریه جریان متفاوت است اما آنها مشترک زیادی دارند. خیریه بخشی بدیهی است بلکه عناصر اساسی درگیر: اهدای اهداف و انگیزه برای ضربه به آن اهداف است. این "زنگ ها و سوت" که شاو — به TTRPG و خیریه جریان تولید شده و می تواند شامل کلاسیک چیزهای مانند اهدا merch جالب و یا چیزی بیشتر استادانه درست شده مانند گرافیک های سفارشی که بازی زمانی که مقدار معینی از پول در حال اهدا کرد.

اگر شما در حال برنامه ریزی برای جریان خود را به کمی بیشتر استادانه درست شده من فکر می کنم مهم ترین ویژگی های در نظر گرفتن ظهر, مهمانو اهدای دماسنج.

وقتی که می آید به خود را جمع آوری کمک ظهر, شما احتمالا می خواهید خود را به خیریه جریان را به احساس مانند یک رویداد به مردم احساس مانند آنها تنظیم به چیزی خاص. یک راه عالی برای انجام این کار این است که فقط جریان را برای زمان طولانی تر از شما به طور معمول انجام دهد. (فکر می کنم: telethon. را که انرژی.)

داشتن مهمانان خود را در جریان هوشمند است چرا که آنها نگه داشتن انرژی خود را و آنها را به شما معرفی خواهیم کرد مخاطبان خود را به این موسسه خیریه است که شما در حال اهدای; آن را نیز می شکند زمانی که شما در حال برنامه ریزی برای جریان را به تکه های قابل کنترل تر. شش ساعته در ماراتن جریان را می توان به سه ساعت دو تکه با تعداد مختلف مهمانان.

گرفتن مهمانان به جریان خود را تنها یک ماده از پیکربندی اختلاف (و یا زوم و یا اگر شما مانند زندگی در لبه اسکایپ). آن را به آسانی به عنوان گرفتن کسی به در تماس است. به این منظور من توصیه با استفاده از نرم افزار شما با آن آشنا هستید که نیز به خوبی با هر نرم افزار شما با استفاده از به جریان. آزمون گسترده قبل از رفتن زندگی می کنند!

اهدای دماسنج مهم هستند زیرا آنها همه نشان می دهد که آهنگ در دقیقا چگونه دور شما را از هدف خود را. فن آوری است که اجازه خواهد داد که شما را به ساخت یک دماسنج دقیقا نمی کردن قفسه — مگر اینکه شما با استفاده از چیزی شبیه به Tiltify یا Streamlabs. برای من دوم خیریه جریان من داوطلب خدمت سربازی دو برنامه نویس و یک طراح برای ایجاد یک زیبا.

نکته اصلی به خاطر داشته باشید این است که این جریان است که در مورد شما نیست; آن را در مورد علت شما انتخاب کرده اید برای حمایت از. "موسسه خیریه جریان باید در پایان در مورد افراد نوازش بر پشت و گفتن شما چقدر خوب از کار شما انجام" شاو می گوید. (آنها همچنین نوشت: یک راهنمای عالی برای خیریه جریان است که شما می توانید در اینجا پیدا کنید.) به یاد داشته باشید برای فریاد زدن به خیریه شما در حال جمع آوری پول برای به طور منظم و به ماندن در بالای به روز رسانی هدف خود را به عنوان جریان پیشرفت می کند.

دیگر چیزی که مهم: دلسرد می کنید. "بعضی اوقات شما نوع نگاه کنید اعداد به عنوان یک تازه وارد یا پرچم در حال اهتزاز خیریه streamer و ممکن است احساس کمی دلسرد دلیل این که شما یک مفهوم آنچه هدف شما می خواهید به ضربه که شما ممکن است نه" شاو می گوید. "اما من فکر می کنم یک بخشی از آن به خاطر سپردن است که مهم نیست که چقدر شما در بالا بردن آن مهم است که شما چیزی را انجام داد."

پس از شما طراحی و فن آوری مربع دور و پس از شما برداشت یک موسسه خیریه برای حمایت از آخرین چیزی که برای انجام شده است ترویج جریان خود را. این بدان معناست که انتشار لیست حذف لینک خود را در برجسته ترین حساب های رسانه های اجتماعی و بیشتر. من فکر می کنم بهترین راه برای جذب مردم به پست در مورد این جریان شروع حدود یک هفته قبل از رفتن زندگی می کنند.

اگر شما کنجکاو در اینجا چگونه من آن را انجام داد

این یک فرایند است. من زد من اولین خیریه جریان در ژوئن 1st که یک تست بتا برای جریان من و کمی گروه های مختلف از مردم زد در ژوئن 7. که برای اولین بتا جریان من تست اهدا مدل — من به پایان رسید تا با راه اندازی یک صفحه جمع آوری کمک در GiveLively و مونتاژ یک تیم از مهمانان به بازی Spelunky-ish roguelike Vaganteبودند که نوع به اندازه کافی برای کمک وقت خود را به این جریان. من مجموعه ای از یک $300 هدف ما منفجر گذشته آن تا پایان جریان بود که چند ساعت طول, ما می خواهم مطرح شده بیش از $3,400 برای وثیقه پروژه, یک سازمان است که اختصاص داده شده به مبارزه با جرم حبس توسط نجات مردم از زندان.

من به چند مشکل هر چند عمدتا مربوط به این واقعیت است که من هر دو در حال اجرا جریان و میزبانی آن است. من یاد گرفتم که من نیاز هر دو بیشتر قدرت محاسباتی — در حال اجرا یک بازی و جریان ویدئو از همان PC نیست نوع ماشین من — و زمان بیشتری برای فکر می کنم از طریق آنچه که من می خواستم یک جریان به مانند نگاه کنید. من برای مثال کمک مالی دماسنج چون من نمی توانستم راهی برای ادغام اهدای صفحه من با استفاده از با پخش آنلاين نرم افزار OBS. اما آن را یک آزمایش موفق اگر فقط به این دلیل آن را به من نشان داد چقدر سخت است برای اجرای یک موسسه خیریه جریان و تقویت شده است که در واقع بخش مهم بود که مردم را به مراقبت در مورد علت.

که من تصمیم به انجام دوباره آن را. در طول هفته بین ماه های ژوئن 1st ژوئن 7th, من یک تیم از تولید کنندگان با هم — دوستان که در حال بزرگ با تکنولوژی و خوب در تدارکات و ما شروع به برنامه ریزی. اولین چیزی که من آمده بود تا با یک مفهوم: من آن را به نام 1312 جریان و آن را به صراحت در مورد جمع آوری پول برای لغو carceral دولت است. بعد از آن من و تیم من نمیفهمد دامنه. در ابتدا من می خواستم به یک دسته از مهمانان بازی یک تن از بازی های ویدئویی مختلف مانند Jackbox و Vagante; پس از برخی از فن آوری تست من و ویژگی های تولید کننده راب نمیفهمد که بازی های ویدئویی (بله به عنوان یک دسته) برای رفتن به دشوار به جریان. Jackbox در حال اجرا بود ضعیف و غارت هم می خواستم یک بازی او می تواند میزبان و spectate اما نه خود بازی کند چرا که او در حال اجرا بود و همه چیز در پشت صحنه.

در ضمن من در هماهنگی با ما خلاق تولید کننده اولیویا به شکل جریان های تجاری. جریان نام تجاری مهم است زیرا شما می خواهید آن را به ایستادگی کردن در برابر تاری از رسانه های اجتماعی, و همچنین آیا شما می خواهید رویداد خود را به احساس خاص ؟ ما به پایان رسید تا با خاموش بنفش در یک پس زمینه صورتی که او گسترش یافته و به تعدادی از دارایی های با اندازه های مختلف صفحه نمایش و سیستم عامل: Instagram, Twitter و مانند آن.

من کار اصلی این بود که کشمکش مهمانان که من پس از غارت و من نمیفهمد دقیقا چه برنامه ای برای ما در جریان بود. ما فرود در چند بخش طرح با یک شرکت میزبان — این درخشان و خنده دار Akilah هیوز — که می خواهم به من کمک کند نگه داشتن چیزهای در حال حرکت است. این جریان خود را برجسته هی رباتیک شات نوشتم از TTRPG لیزر & احساساتو بازگشت Vagante با همان مهمانان که از اول بتا جریان.

پس از همه از آن بیشتر بود و در نهایت غارت و من برداشت سازمان ما می خواستیم برای حمایت از سیاه و سفید و صورتی غیر انتفاعی است که طرفداران برای زندان لغو و پشتیبانی از تجاوز و HIV مثبت در زندانیان و ملی وثیقه صندوق شبکه که disburses پول به بیش از 60 محلی وثیقه بودجه. در همان زمان غارت و اولیویا هماهنگ با یک زن و شوهر از برنامه نویسان به طراحی و ساخت یک دماسنج برای پیگیری کمک های مالی. چون سیاه و سفید و صورتی و ملی وثیقه صندوق شبکه نمی شد در Tiltify ما استفاده Airtable فرم که در آن مردم می تواند ارائه خود رسید و پس از اهدا و تیم من از مدها می تواند تایید این تصاویر زندگی می کنند به طوری که آنها می خواهم ثبت نام در دماسنج در همان زمان.

راب ایجاد یک گوگل جدول زمان بندی خاص هر بلوک و سپس در روز از این جریان برنامه ریزی یک سری از فاینال تکنولوژی و روشنایی آزمون برای مهمانان ما. ما با استفاده از زوم برای ایجاد رنگ سبز اتاق که پس از آن گرفته شود زندگی می کنند. پس از آن showtime. من مجموعه ای از هدف اولیه ما برای 400 دلار و از پنج و نیم ساعت بعد ما به پایان رسید تا با $23,537.69. Fuck yeah.

من واقعا نمی دانم چگونه و یا چرا آن کار می کرد; من فقط می دانم که آن را انجام داد. مهمانان فوق العاده بودند و مهربان و شرکت میزبان کامل بود. بینندگان اما ساخته شده در جریان است. آنها را نگه داشته و انرژی ما و اهدا رک و پوست کنده مقدار باور نکردنی از پول است. در پایان, من احساس می کنم بیشتر بود فقط یک هادی زیرا در آن حال خود را حرکت. این احساس زنده است.

و شما می توانید انجام تمام این کار بیش از حد. قبل از ما زندگی می کنند در یکی از بسیاری از مکالمات ما تا به حال منجر به جریان دستبرد زدن به من گفت که ما با استفاده از ما "dumbass قدرت فوق العاده" — جمعی ما توانایی مردم به توجه به چیزی برای دلایل درست است که قرار دادن همه چیز به چشم انداز برای من. موسسه خیریه جریان است, همه چیز در مورد تصمیم گیری برای استفاده از قدرت خود را برای خوب است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن