Rishi Sunak قول یک میلیارد پوند حمایت مالی اضافی برای بخش مهمان نوازی مبتلا به کووید را با کمک مالی 6000 پوندی کسب و کار می دهد | اخبار انگلستان

[ad_1] Rishi Sunak یک میلیارد پوند حمایت مالی اضافی برای بخش‌های مهمان‌نوازی و سرگرمی اعلام کرد

توسط PARINEWS در 30 آذر 1400
[ad_1]

Rishi Sunak یک میلیارد پوند حمایت مالی اضافی برای بخش‌های مهمان‌نوازی و سرگرمی اعلام کرده است که هر کسب‌وکار واجد شرایط دریافت کمک هزینه یکباره 6000 پوندی است.

وزارت خزانه داری همچنین 30 میلیون پوند مکمل به صندوق بازسازی فرهنگی - که از مؤسساتی مانند موزه ها و تئاترها حمایت می کند - ارائه می دهد و یک طرح تخفیف بیمارستانی را مجدداً معرفی می کند که به شرکت های کوچک و متوسط ​​اجازه می دهد برای هزینه های غرامت از دولت مطالبه غرامت کنند. بیماری کارکنانشان

به‌روزرسانی‌های کووید در حالی پخش می‌شوند که نخست‌وزیر خواستار احتیاط در کریسمس است

که در صدراعظم گفت که او در حال اقدام است زیرا وضعیت فعلی "بسیار دشوار است، به ویژه برای کسانی که در صنعت هتلداری هستند". ویروس کرونا موارد به شدت افزایش می یابد.

مردم در مقابل یک بار در سوهو، لندن، مشروب می نوشند، جایی که محدودیت های جدیدی برای کاهش سرعت گسترش نوع ویروس کرونا Omicron اعمال شده است.  تاریخ عکس: چهارشنبه 15 دسامبر 2021
تصویر: با افزایش موارد ابتلا به ویروس کرونا، بسیاری از میخانه ها و رستوران ها به شدت تحت تأثیر لغو انبوه قرار گرفته اند

این در شرایطی است که گزارش هایی منتشر شده است محدودیت های اضافی ممکن است در انگلستان معرفی شود در طول دوره تعطیلات

زیاد رستوران ها به شدت تحت تاثیر کنسلی های دسته جمعی قرار گرفته اند در برابر پس زمینه ترس از گسترش جدید Omicron گزینه.

به دنبال دستورالعمل‌های مربوط به کار از خانه و اولویت‌بندی تعهدات اجتماعی، دفاتر در شهرهای بزرگ خالی شدند و مهمانی‌های کریسمس لغو شدند که به مشاغل مهمان‌نوازی آسیب رساند.

هفته گذشته، آقای سوناک به دلیل کوتاهی در انجام اقدامات سریع برای ارائه حمایت از کسب و کاری که بیشتر تحت تأثیر این تاخیر جدید در COVID-19 قرار گرفته، مورد انتقاد قرار گرفت.

آقای سوناک سفرش به آمریکا را قطع کرد برای انجام مذاکرات بیشتر با تعدادی از سازمان های مهمان نواز و تجاری، از جمله رستوران مرغ پری پری Nando's و غول آبجوسازی Greene King در پاسخ به بحران جدید COVID در روز جمعه.

سه اقدام جدید برای کمک به کسب و کار

Hospitality UK گزارش داد که بسیاری از شرکت ها 40 تا 60 درصد از تجارت خود را در دسامبر از دست دادند که اغلب سودآورترین ماه آنها بود.

صدراعظم با اعلام بسته جدید حمایت اقتصادی در روز سه‌شنبه گفت که وزارت دارایی به یک وضعیت دشوار «سخاوتمندانه» پاسخ داده است.

آقای سوناک گفت: "من می دانم که وضعیت فعلی بسیار دشوار است، به ویژه برای کسانی که در صنعت هتلداری هستند، بنابراین امروز سه اقدام جدید را برای کمک به مردم و مشاغل اعلام می کنیم."

6000 پوند یارانه نقدی

ابتدا، ما حمایت مالی یک میلیارد پوندی را اعلام می کنیم، به این معنی که شرکت های هتلداری واجد شرایط می توانند تا سقف 6000 پوند یارانه نقدی دریافت کنند.

مکمل برای تئاتر و موزه ها

صدراعظم همچنین اعلام کرد "30 میلیون پوند برای تکمیل صندوق موفق ما برای بازسازی فرهنگ در حمایت از نهادهایی مانند تئاتر و موزه ها".

مرخصی استعلاجی

وی افزود: در نهایت طرح قانونی خود را برای تخفیفات بیمارستانی مجدداً معرفی می‌کنیم تا شرکت‌های کوچک و متوسط ​​بتوانند از دولت بابت هزینه‌های مزایای بیمارستانی برای کارکنان خود مطالبه غرامت کنند.

با هم، من مطمئن هستم که این اقدامات به صدها هزار شرکت و میلیون‌ها نفری که استخدام می‌کنند کمک خواهد کرد.

صدراعظم افزود که وقتی از او پرسیده شود که در صورت اعمال محدودیت‌های بیشتر، آیا کمک‌های مالی اضافی ممکن است به دنبال داشته باشد، بر این اساس عمل خواهد کرد.

لطفاً از مرورگر Chrome برای پخش‌کننده ویدیویی در دسترس‌تر استفاده کنید

نخست وزیر می گوید نمی تواند تضمین کند که محدودیت های بیشتری در مورد COVID-19 در کریسمس اعمال نخواهد شد و "با احتیاط عمل کنید".

او گفت: «البته من همیشه نسبت به وضعیتی که با آن روبرو هستیم واکنش متناسب و مناسب نشان خواهم داد، مردم می توانند به آن اطمینان داشته باشند، اما در جایی که اکنون هستیم، فکر می کنم امروز سخاوتمندانه پاسخ داده ایم.

کمک‌های بلاعوض که من بیان کردم، تا 6000 پوند، قابل مقایسه با کمک‌های بلاعوض است که ما برای کسب و کار هتل ارائه کردیم، زمانی که آنها در اوایل امسال به طور کامل تعطیل شدند - بنابراین یک معیار برای شما وجود دارد.

لطفاً از مرورگر Chrome برای پخش‌کننده ویدیویی در دسترس‌تر استفاده کنید

سرآشپز تام کریج می گوید مهمان نوازی فلج شده است

وی افزود: این حمایت ها که شامل کاهش نرخ مالیات بر ارزش افزوده برای بخش هتلداری و گردشگری است تا بهار آینده ادامه خواهد داشت.

وزارت خزانه داری گفته است که حدود 200000 شرکت بریتانیایی واجد شرایط دریافت کمک های مالی تجاری خواهند بود که توسط مقامات محلی اداره می شود و در هفته های آینده در دسترس خواهد بود.

در اوایل جولای، اولیور داودن، وزیر فرهنگ سابق، بسته کمکی 1.57 میلیارد پوندی را برای سازمان‌های فرهنگی برای کمک به بقای بخش و در صورت امکان بازگشایی اعلام کرد.

تا به امروز، این صندوق به 5000 سازمان کمک مالی کرده است.

وزارت خزانه داری گفت که این افزوده به سازمان های فرهنگی بیشتری در انگلستان اجازه می دهد تا در زمستان برای حمایت درخواست دهند.

چه زمانی محدودیت ها تشدید می شود؟

در همین حال، صدراعظم انگلیس با فشار بر اینکه آیا محدودیت‌های اضافی در این شب سال نو در انگلیس منتفی است یا خیر، تکرار کرد که "در حال حاضر بلاتکلیفی زیادی وجود دارد" و گفت که وزرا "وضعیت را دائماً تحت بررسی قرار می‌دهند".

بوریس جانسون وجود دارد از اعمال محدودیت های جدید خودداری می کند در انگلستان پس از مقاومت اعضای کابینه که خواستار شواهد بیشتری از وزن اومیکرون بودند.

نخست وزیر روز دوشنبه گفت که "فرصت انجام اقدامات بیشتر" را حفظ کرده و وضعیت "بسیار متعادل" است.

نگرانی هایی وجود دارد که نوع Omicron ممکن است بسیار قابل حمل تر از دلتا باشد.

لطفاً از مرورگر Chrome برای پخش‌کننده ویدیویی در دسترس‌تر استفاده کنید

ایرلند برای محافظت از خود در برابر نوع Omicron منع آمد و شد ساعت 20:00 وضع کرده است، اما تأثیر آن بر مهمان نوازی جدی است.

نخست وزیر گفت که وزیران در حال بررسی «همه چیزها برای تحت کنترل نگه داشتن Omicron هستند و ما چیزی را منتفی نخواهیم کرد».

اعتقاد بر این است که مشاوران علمی از تقویت فوری قوانین کووید برای جلوگیری از افزایش احتمالی پذیرش در بیمارستان ها حمایت می کنند، اما تعداد قابل توجهی از کابینه ها در این مورد تردید دارند.

لطفاً از مرورگر Chrome برای پخش‌کننده ویدیویی در دسترس‌تر استفاده کنید

اگر کمپین تقویت‌کننده به Omicron برسد، دولت چه محدودیت‌های بیشتری می‌تواند اعمال کند؟

وزارت خزانه داری گفت که به عنوان بخشی از این اعلامیه، دولت های غیرمتمرکز حدود 150 میلیون پوند بودجه از طریق فرمول بارنت دریافت خواهند کرد که شامل حدود 80 میلیون پوند برای دولت اسکاتلند، 50 میلیون پوند برای دولت ولز و 25 میلیون پوند برای دولت اسکاتلند است. دولت ولز. ایرلند شمالی مجری.

در پاسخ به این پیام، آقای جانسون گفت: «با افزایش تعداد موارد Omicron، مردم حق دارند در طول زندگی خود محتاط تر باشند، که این امر بر بخش مهمان نوازی، اوقات فراغت و فرهنگ ما در زمانی که معمولاً بیشترین - شلوغ ترین زمان است تأثیر می گذارد. از سال.

"به همین دلیل است که ما در حال انجام اقدامات فوری برای کمک به یک میلیارد پوند اضافی برای این صنایع و بازگرداندن طرح قانونی خود برای تخفیف های بیمارستانی هستیم."

اما پت مک فادن، دبیر کل خزانه داری سایه گفت که این اعلام "یک بسته نگهداری از سوی یک دولت در حالت تعلیق" است.

وی گفت: سوال واقعی پس از جلسه غیرقطعی دیروز هیئت دولت این است که در آینده چه اتفاقی می افتد، چه زمانی به کشور اطلاع رسانی می شود و آیا حمایت از مشاغل و کارگران در کنار همه اقدامات بعدی بهداشت عمومی قابل اعلام است یا خیر.


[ad_2]
https://20khababr.ir https://afkharebartar.ir https://akhabarebartar.ir https://andnews.ir https://avatefepak.ir https://baranmajale.ir https://behtaringam.ir https://daltek.ir https://elmitarin.ir https://fardayeashena.ir https://forbos.ir https://foxirani.ir https://gisoon.ir https://hodhodirani.ir https://iranisard.ir https://kahkashani.ir https://lasttimes.ir https://lilaki.ir https://livejame.ir https://magirani.ir https://majaleiranian.ir https://mervina.ir https://mineralnews.ir https://modirezard.ir https://momon.ir https://moniseh.ir https://nationaliran.ir https://netcrafti.ir https://news-single.ir https://newsexpress.ir https://newslife.ir https://newsspot.ir https://newsteen.ir https://nikmag.ir https://officemag.ir https://okaziyon.ir https://one-news.ir https://pandamag.ir https://parsroids.ir https://patris-fun.ir https://senatornews.ir https://seratmag.ir https://sibala.ir https://sohanian.ir https://sosokan.ir https://tazekhabari.ir https://technoirani.ir https://timesirani.ir https://yamorani.ir https://yandexkhabari.ir https://abdoosnews.ir https://zehnenoandinsh.ir https://abestanews.ir https://abtinnews.ir https://akhbarebartaaar.ir https://akhbaremaaaa.ir https://akhbareshomaaa.ir https://akhshijnews.ir https://atrinnews.ir https://atroticnews.ir https://atshnews.ir https://bashariatemrooz.ir https://dastesalamatt.ir https://dostemansalam.ir https://elementorsite.ir https://emrooztafahom.ir https://ensanedirooooooz.ir https://etelaresankhabar.ir https://examplenews.ir https://fardaalefba.ir https://gisooyekhabar.ir https://halohekayatha.ir https://hashtadonoh.ir https://hekayatfardayeemaaa.ir https://honarmandkhabar.ir https://istgaheshomareyek.ir https://ketabkhoooon.ir https://kimyagaaaar.ir https://markazeakhbar.ir https://masternewss.ir https://mohamadrezasite.ir https://morvarideasia.ir https://mramins.ir https://naserinews.ir https://nasermr.ir https://newsamins.ir https://newsatropat.ir https://newscenterals.ir https://newsmineral.ir https://newsouls.ir https://newspishgamannn.ir https://newssalam.ir https://newsshans.ir https://newsworlds.ir https://parinews.ir https://patris-music.ir https://poshtibannews.ir https://powernewss.ir https://recordejadid.ir https://salamnewws.ir https://23ncfst.ir/ https://amiran-carpet.ir/ https://armanenergytec.ir/ https://blogenews.ir/ https://blogkhoon.ir/ https://bvfars.ir/ https://charsounews.ir/ https://chsnews.ir/ https://dezfil.ir/ https://dmwebmaster.ir/ https://dota2news.ir/ https://erfanhd.ir/ https://etminan110.ir/ https://faratarazkhabar.ir/ https://farsgardi20.ir/ https://footynews.ir/ https://goto98.ir/ https://ilyarkhabar.ir/ https://ir2khabar.ir/ https://iranalmanac.ir/ https://irandaryafest.ir/ https://khabarehaft.ir/ https://khabarontime.ir/ https://lolsms.ir/ https://maadgig.ir/ https://masoudtb.ir/ https://mp3news.ir/ https://music-ha.ir/ https://nakhlestankhabar.ir/ https://newcharge.ir/ https://news-links.ir/ https://news180.ir/ https://pimn.ir/ https://prmf.ir/ https://pvnews.ir/ https://rejawnews.ir/ https://sahab-co.ir/ https://samanbarg.ir/ https://semanews.ir/ https://shirinonews.ir/ https://soheilesonghor.ir/ https://tacity.ir/ https://taktanews.ir/ https://tarabaranmag.ir/ https://telegram-persian.ir/ https://tfcenter.ir/ https://trika.ir/ https://velninews.ir/ https://vidnaz.ir/ https://wajnews.ir/ https://your-news.ir/ https://zangannews.ir/ https://2016downloadnew.ir/ https://paxsolomusic.ir/ https://daryamedia.ir/ https://andikakhabar.ir/ https://seo-pbn.ir/ https://ghezelwich.ir https://panaztebtabriz.ir https://shayna-net.ir https://kanooneslamshahr.ir https://raynuts.ir https://honare2.ir https://itsama.ir https://flingpet.ir https://foreverpro.ir https://fraeesi.ir https://gkhabar.ir https://18amlak.ir https://pooyesh-khabar.ir https://matsef.ir https://photo-land.ir https://tabarestan118.ir https://disachain.ir https://chikaapp.ir https://mahestan18.ir https://radyaabkala.ir https://c-civil.ir https://saeeed.ir https://copytops.ir https://modirsearch.ir https://shz1music.ir https://m-khosravi.ir https://iranhayashi.ir https://iranian-dress.ir https://gigblog.ir https://basitcg.ir https://mashhadhekmat.ir https://rahetamin.ir https://radolyamani.ir https://bnemati.ir https://face-wood.ir https://tourvare.ir https://centertasisat.ir https://bidarirafsanjan.ir https://namahaa.ir https://30pp.ir https://script-tabadol-link.ir https://simayesarbedar.ir https://pakdashtiha.ir https://rentacars.ir https://2019movies.ir https://ekar24.ir https://saber-ramezani.ir https://teb-saharsina.ir
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن