ایلان نبرد برای بازگشایی تسلا فرمونت گیاه ممکن است شکل خود را میراث

Elon Musk در نظر دارد تا خود را جاودانه با قرار دادن خود را به کتاب های تاریخ به عنوان بهترین او می تواند: اتو

توسط PARINEWS در 26 اردیبهشت 1399

Elon Musk در نظر دارد تا خود را جاودانه با قرار دادن خود را به کتاب های تاریخ به عنوان بهترین او می تواند: اتومبیل های برقی را انجام خواهد داد اما پس خواهد خصوصی ماموریت به مریخ است. در زمان به نظر می رسد که او در گذشته مشترک به "مرد بزرگ" نظریه تاریخ است.

مشکل این است که سابقه گرایش به نوشته شده توسط بازماندگان — یک پاشنه نوبه خود در اواخر عمر به عنوان مثال خواهد معدوم کردن هر معاصر تحسین است. در لس آنجلس این است که به وضوح از عهده ویلیام Mullholland. Mulholland — یک وسواس مهندس که رویا بود برای تامین لس آنجلس با آب به اندازه کافی برای نسل های رشد — انجام معاینه در سنت فرانسیس سد ساعت قبل از سقوط آن کشته شدن صدها نفر در یکی از بدترین بلایای طبیعی در کالیفرنیا ، درخشان و شوخ به عنوان Mullholland شد او در حال حاضر شناخته شده است در درجه اول برای آن فاجعه و گردابی رفتار در اونز ولی جنگ آب است که الهام گرفته از فیلم محله چینی ها.

هیچ کدام از ما باید کنترل بیش از خود ما اعلامیه فرض کنید ما به اندازه کافی خوش شانس برای دریافت یک اگهی در همه. اما آن است که قطعا کنجکاو برای دیدن یک مرد با چنین آشکار علاقه به میراث او حرکت می کند که ممکن است آن را از بین ببرد. این ما به ارمغان می آورد به بازگشایی تسلا فرمونت گیاه در نقض آشکار از یک آالمدا کانتی سلامت به منظور منع کارخانه از عامل.

هفته گذشته فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom اعلام کرد که برخی از تولید در دولت اجازه داده می شود به سر در مارس 8; اما اگر دولت و بخش مخالف محدودیت های بیشتری جهت است که مهم است. و اگر چه برخی از شهرستانهای ممکن است کندتر از دولت در بازگشایی و کسب و کار ممکن است سریع تر با توجه به سونیا Angell سر از دولت در بخش بهداشت عمومی.

اقدام فوری آغاز شد و با توییتهایی: مشک برافراشته در برابر آالمدا کانتی جهت ادامه پناه در محل و تهدید به ترک کالیفرنیا. او همچنین در زمینه کت و شلوار در برابر آالمدا کانتی. تسلا شروع به ساخت ماشین دوباره در فرمونت کالیفرنیا کارخانه آخر هفته گذشته آستانه را Sean O'Kane گزارش شده است. کارگران که قرار داده شده بود در کردند نامیده می شد به عقب. روز دوشنبه مشک توییتی تایید که گزارش و گفت: "اگر کسی دستگیر شده است سوال من است که تنها از آن من باشد." مدت کوتاهی پس از آن نوادا Gigafactory کارگران دریافت ایمیل آنها خواستار بازگشت به کار و همچنین O'Kane گزارش شده است.

روز سه شنبه رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی خود را برای حمایت از مشک: "کالیفرنیا باید اجازه تسلا & @elonmusk باز کردن گیاه در حال حاضر. می توان آن را سریع و با خیال راحت!" بعد از آن شب آالمدا کانتی اعلام کرد آن را دریافت کرده بود تسلا ایمنی طرح فرمونت و "تسلا می توانید شروع به تقویت آنها حداقل کسب و کار عملیات این هفته در آماده سازی برای امکان بازگشایی به عنوان به زودی به عنوان هفته آینده." در چهارشنبه داخلی ایمیل های ارسال شده از تسلا گفت که این شرکت ramping تا تولید آن در این هفته برای رسیدن به ظرفیت کامل خبری بلومبرگ گزارش داد.

فرمونت واقع در یکی از شش شهرستان را تشکیل می دهند که منطقه خلیج سانفرانسیسکو که اولین بار در کشور به موضوع پناهگاه در محل سفارشات و غیر ضروری کسب و کار — یک حرکت است که مشک مقاومت در آن زمان باعث county health رسمی به سخن گفتن مشک حال ایجاد یک خطر بهداشت عمومی. اما منطقه خلیج اقدام سریع — همراه با کمی شانس — تضمین شهرستانها در آن بودند در امان کامل وحشت از شیوع حداقل تا کنون. اگر جامعه-انتقال موارد تشخیص داده شد در اینجا تنها حدود 350 مرگ و میر ناشی از COVID-19 شده بود تایید کرد که از آغاز ماه مه; دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو اپیدمیولوژی جورج رادرفورد تخمین زده است که منطقه خلیج عمل ذخیره کرده بود بیش از 1000 زندگی می کند.

"کالیفرنیا شده است مترقی و رو به جلو فکر کردن در مورد چگونه آنها به کار گرفته COVID-19 و نشان می دهد که در آنها اعداد" John Brownstein که منجر محاسباتی اپیدمیولوژی آزمایشگاه در بیمارستان کودکان بوستون می گوید در آستانه.

در ضمن در جای دیگر در کشور عمده شیوع بیماری رخ داده است در گوشت بسته بندی گیاهان است. یک گزارش از یک رستوران چینی نشان داد که یک فرد آلوده تنفس 10 نفر از سه خانواده دو که نشسته در جداول جداگانه در طی یک ساعت و نیم. گزارش دیگری از شیوع در کره جنوبی با تماس با مرکز نشان داد که یکی از آلوده کارمند در مرکز تماس منجر به 94 مورد اینکه چقدر از آن است که نسبت به لمس اشیاء به اشتراک گذاشته و چقدر شد انفجار ناشناخته باقی مانده است. یک گروه کر تمرین با یک فرد بیمار منجر به 45 مورد. در یک جزیره استاتن آمازون انبار وجود داشته است حداقل 35 موارد; در سراسر 125 آمازون امکانات انبار کارگران باید ثبت حداقل 606 موارد است. حداقل یک آمازون کارگر انبار دارای درگذشت COVID-19.

هنوز هم وجود دارد چیزهایی که ما در مورد نمی دانم چگونه این ویروس گسترش می یابد اما ما برخی از سرنخ از این گزارش: محیط های بسته که در آن مردم صرف مقدار زیادی از زمان در نزدیکی به نظر می رسد خطرات می گوید Brownstein, که همچنین یک استاد در دانشکده پزشکی هاروارد. Brownstein فکر می کند وجود دارد راه هایی برای کاهش خطر از این محیط اما کسانی که تصمیم گیری متفاوت خواهد بود با محل و باید توسط دولت های محلی و ایالتی.

"بزرگترین چیزی که جرم من در مورد آنچه که در اینجا پیشنهاد شده است نافرمانی مدنی جنبه می گوید:" علامت کالن مدیر مرکز جمعیت علوم سلامت در دانشگاه استنفورد در مصاحبه. "هر زمان که شما آنچه را که معلوم بود درخشان برنامه ریزی در بخشی از ما شش شهرستان و به فکر شغل ارزش است که بسیار علنا این را 'شما' آزادیخواه بیانیه و می گویند: "اگر شما آنچه من می خواهم, من حرکت به یک ایالت دیگر' — برجسته چه چیزی اشتباه است با سلامت عمومی در تفکر و سیاست. آن را ظالمانه است."

وجود دارد یکی دیگر از ناشناخته: چه اتفاقی می افتد اگر کسب و کار است که در حال بازگشایی باید تعطیل دوباره می گوید: Liliana Tenney ارشد استاد در کلرادو دانشکده بهداشت عمومی. تا زمانی که وجود قانون برای حفاظت از این کارگران ما باید احترام محلی و ایالتی و فدرال محدودیت — و خطا در کنار احتیاط Tenney می گوید. محافظت می کند که همه شهروندان به خصوص کارگران که در صورت انتخاب هر کدام از کار در مکان هایی مانند تسلا یا بیکاری.

"آنچه ما دیده ایم از طریق تجربه ما این است که اکثر کارفرمایان بسیار عصبی در مورد این بازگشت به محل کار و بازگشت به عملیات" Tenney می گوید در آستانه. "و آنها در حال انجام همه چیز را در قدرت خود را برای تصویب اقدامات ایمنی بلکه به مکث و آن را به آرامی."

همه کارشناسان صحبت کردم و به توافق وجود دارد راه هایی برای ایجاد محل های کار مانند تسلا امن تر است. یک گروه از کارگران به جماعت بنابراین اگر یک فرد در گروه بیمار می شود تعداد افرادی که در معرض کوچکتر است. غربالگری افراد برای coronavirus روزانه یا هفتگی نیز آن را کمتر احتمال دارد یک فاجعه شیوع رخ خواهد داد به خصوص اگر آن زوج با تماس با ردیابی. تجهیزات حفاظت فردی مانند ماسک و دستکش ممکن است کارگران امن تر بیش از حد. مدیریت مرکز — فاصله مردم از افزایش تهویه و ضد عفونی سطوح بیشتر خواهد شد همچنین خطرات کمتر به نیروی کار است.

"بازگشت به کار" راهکار از Tesla شامل این ایده که این شرکت می گوید بودند با الهام از اقدامات اجرا شده در این چینی Gigafactory. اقدامات شامل افزایش تمیز کردن ارائه ضد عفونی کننده دست اجرای اجتماعی فاصله درجه حرارت چک در ورود به کارخانه تنظیم کار شیفت کاهش تعداد افراد مجاز در شرکت شاتل و ارائه تجهیزات حفاظت شخصی. یکی از خطوط مونتاژ است, معروف, یک چادر در پارکینگ آن نیز ممکن است ارائه تهویه بهتر از داخلی با خطوط.

خطوط تولید در حال حرکت آهسته تر از حد معمول با توجه به داخلی تسلا مکاتبات دیده می شود توسط CNBC. سه فرمونت کارکنان گفت: خروجی که درجه حرارت گرفته شده در کارخانه ورودی اسپری برای ضد عفونی کننده دست قرار داده شده بود و آنها می خواهم داده شده فولاد ماسک. برنامه ریزی زمان استراحت بودند به معنای کاهش تماس در حمام و مناطق ناهار خوری.

هنوز چند کارکنان احساس می کنند تحت فشار بودن برای بازگشت به کار, NBC News گزارش شده است. یکی از کارگران گفت که سرپرست او به او گفت که اگر او نمی بازگشت به کار به عنوان کارگردان او را در معرض خطر اخراج شدند. داخلی تسلا ایمیل های بازدید شده توسط NBC گفت که کارکنان است که نمی بازگشت به کار خواهد دیگر دریافت بیمه بیکاری و مجبور به گرفتن مرخصی بدون حقوق. یک کارگر گفت: NBC است که دور ماندن از مردم در کارخانه دشوار بود. "این سخت است برای اقامت شش فوت از افراد" ناشناس کارمند گفت: خروجی. "این یک خط تولید. وجود دارد بسیاری از مردم است." یکی دیگر از کارگران گفت: نیویورک تایمز که این خط تولید تا به حال تغییر زیادی در ساختن آن دشوار برای جلوگیری از سایر کارگران است.

که تکرار می شد در نظرات به یوسف Geha یک خبرنگار برای منطقه خلیج اخبار گروه: "کاری که ما انجام می دهیم ما را ملزم به طور مداوم در مجاورت نزدیک به مردم" کارگر گفت. (منفی انداز نیست و یکنواخت برگزار می شود: یک کارگر گفت Geha که آنها خوب بودند با بازگشایی کارخانه.) یکی دیگر از کارگران گفت: سن خوزه مرکوری نیوز که ابزار مورد استفاده در خط تولید مشترک هستند و نمی تمیز بودن و یا مقادیر بین استفاده می کند.

در یک سطح kerfuffle سردرگم است. مشک که سال ها صرف ارائه خود را به عنوان یک مشتاق acolyte از علم است. چه تر است, در مصاحبه با نیویورک تایمز در مارس 9th, یک آالمدا کانتی رسمی گفت که این شهرستان و تسلا نزدیک شده بود به یک توافق برای بازگشایی این کارخانه در 18 مه.

"ما مشغول به کار بودند و در بسیاری از سیاست ها و روش های برای کمک به کار گیرند که گیاه و کاملا رک و پوست کنده من فکر می کنم تسلا انجام یک کار خیلی خوب و این که چرا من تا به حال آن را به نقطه ای که در 18 مه تسلا را باز کرد گفت:" اسکات Haggerty این شهرستان سرپرست برای این منطقه که در آن فرمونت گیاه در عمل با توجه به نیویورک تایمز. "من می دانم که وزیر دفاع آمریکا می دانستند که. اما او آن را می خواستم این هفته است."

مه 18 راه اندازی مجدد قرار داده اند تسلا مستقیما در خط با دیگر خودروسازان تلاش برای بازگشایی گیاهان خود را. مرسدس بنز اخراج کردن آن آلاباما تسهیلات در 27 آوریل. اولی کارولینای جنوبی کارخانه آغاز شده در مارس 4; GM شروع تولید در مارس 11, آیا به عنوان هوندا سوبارو و ولوو. تویوتا برنامه ریزی برای راه اندازی مجدد آن ما تولید این هفته است. فیات کرایسلر سر گرفته خواهد شد در مارس 18, به عنوان خواهد فورد. فولکس واگن به تعویق شروع تا گیاهان خود را به طور نامحدود.

چه تر است, خرید و فروش ماشین حفره حفره در ماه مارس است. در مارس هر چند آنها به نظر می رسید کمی بهبود می یابند هر چند خرید و فروش شد و هنوز هم 50 درصد در مقایسه با آوریل 2019. پس چرا شروع مبارزه با گردشگاه عمومی در همه ؟

فقط قبل از coronavirus بهداشتی مربوط به سفارشات بسته گیاهان تسلا بود که راه اندازی آن مدل Y SUV. Suv ها همراه با وانت و کامیون ها در میان معدود نقاط روشن در بازار این چند ماه گذشته می گوید: جسیکا امرسون یک تحلیلگر برای Edmunds. نمایندگی مجاز و فروش نیز ارائه مشوق های قابل توجه مانند صفر درصد بهره وام برای زمانی که هفت سال است. مناطق مختلف در جهان در حال نقاهت در سرعت های مختلف کالدول اشاره می کند. بنابراین مشک ممکن است بخواهید خود را از کارخانه های بالا و در حال اجرا برای زمانی که بازار در ایالات متحده و یا در جای دیگر — بازیابی. و تسلا باعث می شود اتومبیل فقط در دو مکان: شانگهای و فریمانت.

"اگر آنها در حال تولید در دو کارخانه آنها هیچ جهانی تولید" کالدول می گوید. "و به جهان می آید و آنلاین تسلا خواهد شد رقابت در برابر دیگر خودروسازان که به معنای واقعی کلمه به پرتاب کردن تمام متوقف می شود."

مدل Y بسیار مهم است می گوید: کارل Brauer اجرایی ناشر در Stringcheeseincident و کلی آبی کتاب. "او به اندازه کافی تقاضا در آمریکا و در سطح جهانی است که او احتمالا می تواند به فروش بیشتر — اگر نه هر — مدل Y در مورد به همان سرعتی که او می تواند آنها را ساخت."

وجود دارد یکی دیگر از عوامل و آن را سیاسی است. قبل از شروع خود را بست با آالمدا کانتی مشک بود در حال حاضر مهیج برای باز کردن فرمونت در یک تماس خصوصی با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و برخی دیگر از مدیران اجرائی. مشک گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن است که او را مشاهده بازگشت به کار به عنوان یک خطر قابل توجه و رییس جمهور توافق واشنگتن پست گزارش شده است. SpaceX, مشک, تجاری, شرکت فضایی است که به شدت متکی به قراردادهای دولتی; اگر مشک در تلاش بودند برای کاری به نفع با مغلوب ساختن پیشی جستن آن را نمی خواهد اولین بار.

نیز وجود دارد مشک تصویر به نظر می گوید Brauer. "الون به حق احساس می کند که مصرف غیر متعارف رویکرد خدمت او نسبتا خوبی برای 15 سال گذشته که او در تسلا" Brauer می گوید. "بنابراین اگر آن را غیر متعارف برای شکستن یک دولت دستور اگر او فکر نمی کند که آن را به یک سطح لازم از احتیاط آن را به تصویر خود را و پایه مشتری خود را که دوست دارد خود را غیر متعارف رویکرد است."

اما این سوال ممکن است اگر مشک از دست می دهد بیشتر از او سود با هماهنگی خود را با تهمت و دیگران که مصرانه سعی در متقاعد کردن آمریکایی ها که بماند-صفحه اصلی سفارشات لازم نیست Brauer می گوید. او ممکن است به دست آوردن مشتریان جدید — افرادی که معمولا ممکن است در مورد مراقبت از وسایل نقلیه الکتریکی اما می خواهم برای حمایت از مشک برای هل دادن به عقب در برابر دولت نفس بیش از حد. دیرین تسلا مشتریان هر چند ممکن است احساس بیگانه به خصوص کسانی که بیشتر در مجموع فکر.

کالن های اپیدمیولوژی است که در میان آن گروه. "من درایو لعنتی تسلا" کالن می گوید در آستانه. "هنگامی که ارزان آنهایی که بیرون آمد من یکی خریدم. من عاشق ماشین. من اصلا عشق مشک."

اگر مشک بازگشایی تسلا با موفقیت و بدون مشمئز کننده خود کارگران و همه ما باید انتظار یک "من به شما گفته!" tweetstorm. اما اگر فرمونت کارگران بیمار و آوردن COVID-19 با آنها را به مکان های که در آن زندگی می کنند بذر شیوع بیماری مانند دیده ایم با بسته بندی گوشت می آمد گیاهان و دیگر نزدیک چهارم امکانات مشک می ایستد به از دست دادن مقدار زیادی از اعتماد به نفس عمومی قرار داده است در او. از لحاظ تاریخی مشک شده است یک خبره از خطر — اما در حال حاضر او را در قمار با میراث او.

اگر آالمدا کانتی را COVID-19 مورد تعداد سنبله دو یا سه هفته از هم اکنون مشک نقش در کاشت یک بیماری همه گیر خواهد شد به احتمال زیاد خط اول خود اگهی در گذشت. تحت این مرد بزرگ تئوری, تاریخ, در, سوال, طول می کشد تمام سرزنش.is.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن