پلنگ توله نجات از نیشکر زمینه

به به دست Mysuru باغ وحش اگر مادر پلنگ نمی کند و آنها را به عقب میسور/Mysuru: جنگل پرسنل گروه را نجات سه توله

توسط PARINEWS در 29 اردیبهشت 1399

به به دست Mysuru باغ وحش اگر مادر پلنگ نمی کند و آنها را به عقب

میسور/Mysuru: جنگل پرسنل گروه را نجات سه توله پلنگ از نیشکر زمینه متعلق به یکی Honnappa در Kodanahalli روستا در taluk در روز یکشنبه.

روستاییان که دیدم پلنگ توله دیروز بعد از ظهر به اطلاع جنگل پرسنل گروه که با عجله به نقطه و نجات آنها.

صحبت به 'SOM,' محدوده جنگل افسر (RFO) M. K. Devaraju گفت که پلنگ توله شدند بین سنین 8 و 10 روز و چپ شده اند در منطقه جنگل در این نزدیکی هست و اضافه شده است که آنها را نگه دارید یک ساعت مچی بیش از توله برای یک روز به رعایت اگر مادر پلنگ طول می کشد آنها را به عقب. اگر مادر پلنگ را پشت توله خواهد بود را به دست Mysuru باغ وحش, او گفت:, و اضافه کرد که در یک قفس قرار داده شده و بعد به تصرف پلنگ.

جنگل افسر Shivaraj گفت که دو توله پلنگ داشت و در این زمینه در Dadadahalli از جیپورا hobli هفته گذشته که نجات داده شدند و در سمت چپ در نزدیکی جنگل منطقه و بازگشت و در زمان توله با او قبل از طلوع آفتاب و افزود که سه توله پلنگ در بر داشت نیشکر زمینه در Alagodu روستا در Srirangapatna taluk در مارس 12. پلنگ توله باقی مانده بودند در نقطه ای و جنگل کارکنان تا به حال نگه داشته تماشای بیش از آنها و پلنگ در زمان آنها را به جنگل بازگشت و در ساعت اندکی از دیروز, او گفت:.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن