رئیس جمهور تهمت می گوید: ما با انجام یک 2018 حمله سایبری در trolls

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن گفت واشنگتن پست که او مجاز 2018 حمله سایبری در اینترنت تحقیقات آژانس (IRA) او

توسط PARINEWS در 22 تیر 1399

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن گفت واشنگتن پست که او مجاز 2018 حمله سایبری در اینترنت تحقیقات آژانس (IRA) اولین بار او را تصدیق کرد ، در مصاحبه ای با ارسال مقاله نویس مارک صالحی تهمت تایید کرد که این حمله— که این پست در گزارش سال گذشته آغاز شده در روز تا سال 2018 midterm و موفق شد در اخلال در یک کمپین دروغ توسط روسیه بود که به منظور بالا بردن شک و تردید در مورد midterm نتایج.

"نگاه ما را متوقف و آن را" رئیس جمهور گفت: آیت الله خامنه ای.

در سال 2016 ایرا عمل ترول کارخانه به عنوان بخشی از روسیه به طور کلی در انتخابات دخالت, که همچنین شامل سرقت ایمیل ها از کمیته ملی حزب دموکرات. در گذشته رئیس جمهور تهمت به حال مورد سوال که آیا روسیه درگیر شد در DNC هک با وجود این شواهد از سرویس های اطلاعاتی آمریکا که در روسیه به عهده دارد.

در این پست مصاحبه تهمت پیشنهاد کرد که رئیس جمهور سابق باراک اوباما آگاه بود و کمی به جلوگیری از روسیه تلاش هک. اما به عنوان پست اشاره رئیس جمهور اوباما نه تنها به نام روسیه برای DNC هک اما پیشنهاد کرد که ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه که به طور مستقیم درگیر در تلاش است. در ماه دسامبر سال 2016 اوباما تحریم هایی را علیه روسیه بر انتخابات نرم.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن