ضربه محکم و ناگهانی در حال انجام تحقیقات پس از گزارش از تبعیض

ضربه محکم و ناگهانی راه اندازی کرده است رسیدگی به اتهامات نژادپرستی و تبعیض جنسی در شرکت منابع ناشناس گفته اند

توسط PARINEWS در 1 مرداد 1399

ضربه محکم و ناگهانی راه اندازی کرده است رسیدگی به اتهامات نژادپرستی و تبعیض جنسی در شرکت منابع ناشناس گفته اند خودی کسب و کار.

در منابع مستقل شرکت (مستقر در سیاتل ویلیامز Kastner) تماس فعلی و سابق کارکنان. این تحقیقات به نظر می رسد نگرانی های داستان که کارمندان سابق بازگو در ژوئن 9th, Mashable, مقاله در مورد تجارب خود را برای ضربه محکم و ناگهانی بین 2015 و 2018.

منابع متعدد گفته Mashable که آنها تجربه یک نژادپرست فرهنگ در طول زمان خود را در این شرکت و این که رهبری تحقیر, سیاه, بازنمایی در رسانه ها. یکی از کارکنان گفت: از آنها خواسته شد به جای سرب تصویر از هنرمندان با "دوستانه ، همان مدیر گفت: یکی دیگر از کارکنان که یک داستان بود "بیش از حد سیاه و سفید-سنگین" و خواسته است که برخی از جرقه بزند از مردم جایگزین شود با مردم از دیگر نژادها. کارمند شامل این حادثه در منابع انسانی بررسی مدیر است اما نمی شنوند.

ضربه محکم و ناگهانی گفت: Mashable در آن زمان آن بود که "به دنبال" شکایت. مدیر عامل شرکت اوان اشپیگل گفت: کارکنان در اخیر همه دست نشست که این شرکت در حال بررسی حادثه است که Mashable گزارش شده است.

ضربه محکم و ناگهانی یکی از چند شرکت سیلیکون ولی است که هرگز منتشر تنوع گزارش. در همان همه دست به جلسه اشپیگل اعلام کرد که این شرکت ادامه خواهد داد برای حفظ تنوع آن شماره های خصوصی. "ما نگران بوده ام که این همه آشکار که در واقع نرمال ترکیب فعلی فن آوری نیروی کار" اجرایی گفت: در مصاحبه ای با CNBC. او ادعا کرد که ضربه محکم و ناگهانی است که کار بر روی "یک راه جدید در حال حاضر به انتشار اطلاعات است."

"ما به طور کامل متعهد به عموم انتشار ما تنوع اعداد همراه با برنامه های ما برای تغییر معنی دار" یک ضربه محکم و ناگهانی سخنگو در بیانیه ای گفت به آستانه.

این شرکت همچنین جلب انتقاد برای انتشار یک Juneteenth فیلتر که باعث شد کاربران به "لبخند و شکستن زنجیر" نشان دادن آنچه در ظاهر به یک تقریب از پان-آفریقایی پرچم. ضربه محکم و ناگهانی رئیس جمهور از تنوع و شمول عذرخواهی در یک companywide ایمیل مشخص است که فیلتر شده بود و در نتیجه یک همکاری بین سیاه و سفید و کارکنان. ضربه محکم و ناگهانی در حال بررسی این موضوع و همچنین در هر یک سخنگوی شرکت.

این اولین بار نیست فیلتر ضربه محکم و ناگهانی است بدست مشکل برای این شرکت منتشر شد Bob Marley فیلتر در سال 2016 است که به طور موثر ایجاد blackface و همچنین به عنوان یک انیمیشن الهام گرفته از لنز است که برخی از کاربران احساس بدل چهره به نژادپرست آسیایی, کاریکاتور.

به روز رسانی جولای 21st, 6:01pm ET: داستان به روز شده است که شامل یک بیانیه از ضربه محکم و ناگهانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب