جدید Sonos برنامه و S2 به روز رسانی در دسترس هستند در حال حاضر

Sonos است و انتشار آن برنامه جدید و S2 پلت فرم امروز. برنامه های جدید (در حال حاضر با یک قهوهای مایل به زرد نم

توسط PARINEWS در 19 خرداد 1399

Sonos است و انتشار آن برنامه جدید و S2 پلت فرم امروز. برنامه های جدید (در حال حاضر با یک قهوهای مایل به زرد نماد) در حال حاضر در دسترس در فروشگاه App و Google Play Store و از آن خواهد شد تنها راه کنترل این شرکت آخرین سخنرانان: این Sonos قوس Dolby Atmos soundbar, Sonos پنج و جدید third-gen Sonos زیر. Sonos می گوید: پلت فرم جدید شامل پشتیبانی از رزولوشن بالاتر صوتی فن آوری های مانند Dolby Atmos در Sonos قوس امنیت بهتر و بهبود رابط کاربری.

جدید نرم افزار پشتیبانی از تمام Sonos,' دستگاه های مدرن از جمله کسانی است که شما قبلا کنترل شده و با برنامه است. شما باید این گزینه یا به روز رسانی سیستم های موجود خود را به S2 و یا ادامه استفاده از برنامه قدیمی برای کنترل این محصولات. این اپلیکیشن موجود است و هنوز هم زندگی می کنند در فروشگاه app ولی rebranded به Sonos S1 کنترل و خود را به لیست اشاره می کند که آن را نمی خواهد دریافت ویژگی های جدید و خدمات از طریق به روز رسانی. آن را ادامه خواهد داد برای دریافت وصله های امنیتی, رفع اشکال و موسیقی, خدمات پشتیبانی ،

جدید S2 به روز رسانی در دسترس است برای بسیاری از Sonos موجود بلندگو, اما نه همه آنها. این شرکت در منطقه بازیکنان و نسل اول بازی:5 پل اتصال و اتصال: آمپر دستگاه های به روز نمی شود و شما مجبور به استفاده از S1 کنترل اگر شما می خواهید به ادامه با استفاده از آنها. اما پیر S1 کنترل برنامه کار نخواهد کرد با Sonos محصولات منتشر شد پس از ماه مه سال 2020 که شامل جدید, قوس پنج و زیر آن فروشگاه App لیست یادداشت ها.

که در آن همه چیز کمی پیچیده است خانواده ها که ترکیبی از S1-تنها و S2-سازگار با بلندگو. آن را از لحاظ فنی ممکن است برای اجرای یک S1 و S2 سیستم جانبی توسط سمت. این به طور موثر خواهد بود جداگانه Sonos سیستم و شما می توانید با گروه سخنرانان در S1 پلت فرم همراه با بلندگو در S2 پلت فرم. Sonos در ادامه به ارائه تخفیف قابل توجهی در سخت افزار جدید برای صاحبان این پیری های میراث به عنوان یک راه برای آنها را به حرکت رو به جلو بر روی S2 بدون عوارض.

جدید Sonos برنامه در دسترس در آندروید, در iOS, و iPadOS در حال حاضر. کاربران در Sonos subreddit نیز کشف کلیک بر روی لینک Sonos سایت برای macOS و نسخه های ویندوز از برنامه اما زمانی که ما سعی کردیم دانلود ویندوز برنامه رسمی از صفحه پشتیبانی ما به پایان رسید تا با S1 نسخه. که موضوع باید ثابت در برخی از نقطه امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب